Zmiany w godzinach pracy Gmachu Głównego Miejskiej Biblioteki Publicznej:

Wypożyczalnia Zbiorów Audiowizualnych
Uprzejmie informujemy Szanownych Czytelników, że z powodu skontrum (Zarządzenie Nr 20/2019) Wypożyczalnia Zbiorów Audiowizualnych będzie nieczynna w dniach od 8 do 19 listopada 2019 roku. Jednocześnie informujemy, że w okresie tym nie będą naliczane kary za nieterminowy zwrot materiałów bibliotecznych.

Wypożyczalnia Literatury dla Dzieci i Młodzieży
Uprzejmie informujemy Szanownych Czytelników, że w dniu 16 listopada b.r. (sobota), Wypożyczalnia Literatury dla Dzieci i Młodzieży będzie nieczynna. Tego dnia zwracać zbiory i dokonywać przedłużeń będzie można w pozostałych wypożyczalniach.

Uprzejmie informujemy Szanownych Czytelników, że w dniu 23 listopada b.r. (środa), Wypożyczalnia Literatury dla Dzieci i Młodzieży będzie czynna w godzinach od 10.00 do 18.00. Od 8.00 do 10.00 zbiory oddawać będzie można w pozostałych wypożyczalniach.

Zmiany w godzinach pracy Placówek Filialnych:

Filia nr 1, Szombierki, ul. Zakątek 20
Uprzejmie informujemy Szanownych Czytelników, że z powodu skontrum (Zarządzenie Nr 22/2019) Placówka Filialna Nr 1 będzie nieczynna w dniach od 29 listopada do 4 grudnia 2019 roku. Jednocześnie informujemy, że w okresie tym nie będą naliczane kary za nieterminowy zwrot materiałów bibliotecznych.

Informujemy, że w dniu 20 grudnia Placówka Filialna będzie czynna w godzinach od 8.00 do 15.00.

Filia nr 4, Stroszek, ul. Ks. Prymasa A. Hlonda 37

Filia nr 6, Łagiewniki, ul. Cyryla i Metodego 38
– brak przewidywanych zmian w najbliższym czasie

Filia nr 12, ul. Arki Bożka 21 (Zespół Szkół Nr 1)
– brak przewidywanych zmian w najbliższym czasie

Filia nr 18, ul. Batorego 15 (Szpital Specjalistyczny nr 2)
– brak przewidywanych zmian w najbliższym czasie

Filia nr 20, Sucha Góra, ul. Korczaka 1 (Szkoła Podstawowa Nr 38)
Uprzejmie informujemy Szanownych Czytelników, że z powodu skontrum (Zarządzenie Nr 21/2019) Placówka Filialna Nr 20 będzie nieczynna w dniach od 26 do 28 listopada 2019 roku. Jednocześnie informujemy, że w okresie tym nie będą naliczane kary za nieterminowy zwrot materiałów bibliotecznych.

Filia nr 21, Stolarzowie, ul. Suchogórska 98
Informujemy, że w okresie od 22 października do 3 grudnia w każdy wtorek Placówka Filialna będzie czynna w godzinach od 9.00 do 13.00.

Filia nr 22, Miechowice, ul. Nickla 19 (Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 5)
Uprzejmie informujemy, że w związku z przygotowaniem Filii Nr 22 do pracy w systemie zarządzania PROLIB, placówka będzie nieczynna w dniach od 12 do 29 listopada. Jednocześnie zawiadamiamy, że w tym czasie nie będą naliczane kary za nieterminowy zwrot dokumentów.

Filia nr 23, ul. Łużycka 12
Uprzejmie informujemy Szanownych Czytelników, że z powodu skontrum (Zarządzenie Nr 23/2019) Placówka Filialna Nr 23 będzie nieczynna w dniach od 18 listopada do 13 grudnia 2019 roku. Jednocześnie informujemy, że w okresie tym nie będą naliczane kary za nieterminowy zwrot materiałów bibliotecznych.

Filia nr 24, ul. Żeromskiego 7 (Szpital Specjalistyczny nr 1)
– brak przewidywanych zmian w najbliższym czasie

Za wszelkie utrudnienia serdecznie przepraszamy