We wtorek 20.08.2019 r. Wypożyczalnię Literatury dla Dzieci i Młodzieży odwiedzili policjanci z Komisariatu Policji III w Bytomiu, Panowie - dzielnicowy starszy sierżant sztabowy Bartłomiej Lisowski oraz młodszy aspirant Tomasz Gac. Celem wizyty było uwrażliwienie dzieci na różnego rodzaju sytuacje, z którymi mogą się spotkać. Podczas spotkania dzieci dowiedziały się w jaki sposób należy zachowywać się gdy np. zgubią się w nieznanym sobie mieście, zostaną zaczepiane przez osoby dorosłe czy zaatakuje je znienacka pies.

IMG 20190820 WA0014

IMG 20190820 WA0005

IMG 20190820 WA0013

IMG 20190820 WA0017

To wyjątkowe wakacyjne spotkanie zakończyło się dokładnym obejrzeniem radiowozu. Największą atrakcją było uruchomienie przez jednego z Policjantów sygnałów: świetlnego oraz dźwiękowego. Dzieci oraz przybyli na spotkanie rodzice i dziadkowie z wielkim zainteresowaniem wysłuchali naszych gości. Spotkanie przebiegło w bardzo miłej i serdecznej atmosferze.

Serdecznie dziękujemy Panom za uczestnictwo w naszym wakacyjnym spotkaniu i mamy nadzieję na dalszą współpracę :)