W związku z Rozporządzeniem Prezesa Rady Ministrów dotyczącym wprowadzenia dodatkowych obostrzeń m.in. w stosunku do instytucji kultury, w związku ze wzrostem ilości zachorowań na Covid-19, uprzejmie zawiadamiam wszystkich czytelników Miejskiej Biblioteki Publicznej w Bytomiu, że począwszy od dnia 9 do 29 listopada 2020 r., MBP w Bytomiu wraz ze wszystkimi filiami będzie zamknięta dla użytkowników. W okresie tym całkowicie wstrzymane zostaje zarówno wypożyczanie jak i zwrot materiałów bibliotecznych, przy czym naliczanie kar za nieterminowe zwroty będzie wyłączone.

Planowane w listopadzie 2020 imprezy i przedsięwzięcia odbędą się w terminie późniejszym lub będą realizowane za pośrednictwem mediów elektronicznych.

                                                                                              Dyrektor MBP w Bytomiu

Dodaj komentarz

Dane osobowe zawarte w formularzu kontaktowym będą przetwarzane przez Miejską Bibliotekę Publiczną, plac Jana III Sobieskiego 3 w Bytomiu, w celu udzielenia odpowiedzi lub załatwienia Twojej sprawy. Jeżeli udzielenie odpowiedzi będzie wiązało się z przesłaniem informacji marketingowych, przez wypełnienie poszczególnych pól formularza kontaktowego wyraźnie potwierdzasz zgodę na przekazanie Ci informacji o produktach lub usługach na podany przez Ciebie adres e-mail lub numer telefonu. Możesz cofnąć zgodę w każdym momencie bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Przysługują Ci prawa na podstawie RODO, m.in. prawo dostępu do danych, do sprostowania, do zapomnienia i do ich przenoszenia. Pełną informację RODO znajdziesz na stronie: https://www.biblioteka.bytom.pl/images/stale_elementy/Regulaminy/polityka_prywatnosci2019.pdf


Kod antyspamowy
Odśwież